خدمات مرکز

سرمایه گذاری و تامین مالی

سرمایه گذاری نقدی در مرحله بذری (seed) و مراحل اولیه (early stage) انجام می پذیرد

فضای کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی در اختیار تیم های پذیرفته شده قرار میگیرد .پذیرش تیم ها بر مبنای کیفیت ایده ، تامین نیازمندی های بانک ، تیم توانمند و... می‌باشد.

مشاوره و منتورینگ

کلیه تیم های استارتاپی می‌توانند بنا بر نیاز و مطابق هماهنگی های قبلی از خدمات مشاوره در حوزه سرویس های بانکی و مالی ، توسعه کسب و کار ، حقوقی و... استفاده نمایند .

برگزاری مدرسه فین‌تک

این مرکز با هدف توانمند سازی اکوسیستم و افزایش دانش مالی فعالان اکوسیستم استارتاپی به خصوص در حوزه فین‌تک اقدام به برگزاری دوره های تخصصی در زمینه مالی و بانکی با همکاری مراکز فعال در این حوزه می‌نماید

حمایت های غیر مالی

علاوه بر تامین مالی ، نیازمندیهای دیگری نظیر دسترسی به بازار ، ارتباط با اکوسیستم ، تسهیل رگولاتوری و... نیز توسط این مرکز صورت میپذیرد.

همکاری در پروژه های علمی و تحقیقاتی

این مرکز برای پیشبرد اهداف خود اعتقاد به تحقیق و پژوهش در حوزه فناوری های مالی دارد . به همین دلیل از پروژه های علمی و تحقیقاتی مورد تائید حمایت مالی و معنوی می‌نماید .

فرآیند سرمایه گذاری در استارت آپ های فین‌تکی

 • ارزیابی اولیه

  در صورتی که کمینه محصول پذیرفتنی در حال کار دارید و قصد جذب سرمایه نقدی از مرکز فین‌تک بانک انصار را دارید ، فرم درخواست سرمایه و معرفی کسب و کار را دانلود نموده و به طور کامل تکمیل نمایید. سپس همراه با فایل ارائه که نمونه ای از آن به منظور نشان دادن اطلاعات یک Pitch Deck استاندارد در این فایل ارائه شده است، به آدرس ایمیل fintech@ansarbank.com ارسال نمایید.توصیه می‌کنیم فرم و فایل ارائه را با دقت و حوصله تکمیل و کنترل کنید که اطلاعات مندرج در فایل های ارسالی با هم تطابق داشته باشند.ناقص بودن فرم ها و یا عدم تطابق اطلاعات موجب بازگشت فرم ها و طولانی تر شدن فرآیند ارزیابی می‌شود.

 • ارائه حضوری به کمیته ارزیابی

  پس از بررسی اولیه فرم واطلاعات ارسالی ، به جلسه ارزیابی مرکز دعوت می‌شوید ، در این جلسه کمیته ارزیابی مرکز با توجه به معیار های سرمایه گذاری فرد اقدام به ارزیابی استارتاپ شما می‌کند.معیار های مد نظر مرکز عبارتند از : قرارگیری محصول یا خدمت استارتاپدر زنجیره ارزش بانک و مشتریان آن ، اندازه بازار ، تیم بنیانگذاران ، شاخص های مالی ، پتانسیل رشد ،میزان سرمایه درخواستی و مزیت رقابتی استارتاپ. توصیه میکنیم در ارائه خلاقیت به خرج دهید و با تسلط کامل بر کسب و کارتان نسبت به معرفی استارتاپ خود در حداکثر 20 دقیقه اقدام نمایید.

 • راستی آزمایی

  در صورتی که کمینه محصول پذیرفتنی در حال کار دارید و قصد جذب سرمایه نقدی از مرکز فین‌تک بانک انصار را دارید ، فرم درخواست سرمایه و معرفی کسب و کار را دانلود نموده و به طور کامل تکمیل نمایید. سپس همراه با فایل ارائه که نمونه ای از آن به منظور نشان دادن اطلاعات یکپس از ارائه در حضور کمیته ارزیابی مرکز ، در صورتی که نتیجه ارزیابی اولیه مثبت باشد ، استارتاپ و این مرکز، تفاهم نامه چشم انداز همکاری را امضاء می‌نمایند . استارتاپ پس از امضای این تفاهم نامه متعهد می‌شود تا 40 روز کاری پس از تحویل کامل مستندات با سرمایه گذار دیگری وارد مذاکره نشود. به موازات امضای تفاهم نامه ، چک لیست مدارک مورد نیاز راستی آزمایی به استارتاپ ارائه می‌شود تا نسبت به آماده نمودن مستندات درخواستی اقدام نماید.آغاز این فرآیند به معنای تائید سرمایه گذاری در استارتاپ نیست ، بلکه به منظور ارزیابی عمیق و موشکافانه موارد بیان شده در مستندات ارسالی می‌باشد.

 • عقد قرار داد

  در صورتی که نتیجه فرآیند راستی آزمایی مثبت باشد ، این مرکز پیش نویس قرارداد "تفاهم نامه سهامداران SHA " را تنظیم نموده و به استارتاپ ارائه می‌نماید. جزئیات ساختار معامله بر اساس توافقات صورت گرفته با استارتاپ ، ارزش گذاری ، حقوق سهام داران و سایر جزئیات مورد نیاز ،در این قرارداد منعکس می‌شود.

 • نظارت و حمایت از استارت آپ ها

  استارتاپ های تحت حمایت این مرکز می‌توانند از فضای کار اشتراکی مرکز ، مربیان و مشاوران با تجربه و سایر خدمات مورد نیاز بر اساس توافقات به عمل آمده بهره مند شوند.

آخرین مطالب منتشر شده

رشد کسب و کارهای دیجیتال در آفریقا

 • تاریخ انتشار: 1398/07/14
بیشتر بدانید

بلوک های ساختمان نوآوری سازمانی

 • تاریخ انتشار: 1398/06/27
بیشتر بدانید

رشد دیجیتال بیش از تکنولوژی به مدل‌های تجاری بستگی دارد

 • تاریخ انتشار: 1398/06/10
بیشتر بدانید

انتخاب روش نوآوری درست در زمان درست

 • تاریخ انتشار: 1398/06/10
بیشتر بدانید