فضای کار اشتراکی

فضای کار اشتراکی امروزه یکی از خدمات مفید برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای نوپا می باشد. فضای کار اشتراکی محلی برای گردهمایی افراد هم سو با ایده آنها می باشد، افرادی مفید و موثر و دارای اعتبار و دارای شناخت کامل از شاخه های مختلف علمی یا عملی. فضای کار اشتراکی نوعی محیط کاری مشترک است که در آن تیم های استارتاپی، با تخصص و زمینه های خاص کاری کنار هم جمع می شوند تا در محیط کاری یکسان و با فضای جذاب فعالیت های خود را به نتیجه برسانند.

در ایران فضاهای کار اشتراکی در این اکوسیستم در حال توسعه هستند، این فضاها معمولا برای رشد و توسعه استارتاپ ها شکل گرفته اند و میزبان استارتاپ ها، فریلنسرها و دیگر افراد می باشند، نمونه های متعددی در شهر های مختلف در حال توسعه هستند. ازین رو بانک انصار با افتتاح اولین فضای کار اشتراکی برای تمامی استارتاپ های فین‌تکی کشور پا به این عرصه نهاد.

 

  • فضای کاری مشترک برای کسب و کارهای نوپا
  • فرصتی برای دستیابی به مشاوران و سرویس های بانکی
  • برگزاری رویداد های مرتبط
  • برگزاری کارگاه های آموزشی
  • حمایت و نظارت تا دستیابی به راه حل خلق محصول نهایی ارزشمند

 

 

 

 

بعد از اینکه افراد ایده جالبی برای راه اندازی کسب و کار به ذهنشان می رسد مطمئنا برای پیاده سازی آن یکی از دغدغه های بزرگ این است که مکانی برای کار کردن در نظر بگیرند. از آنجایی که هزینه های اجاره دفتر کار بسیار بالاست، بهترین کار یافتن فضای کار اشتراکی است. هر تیم استارتاپی می تواند با ارائه ایده و معرفی تیم خود برای استفاده از این فضا درخواست دهد و طی یک جلسه ایده‌ خود را برای کارشناسان توضیح دهد و تیم کارشناسی بعد از ارزیابی استارتاپ نظر خود جهت استقرار تیم اعلام می کند. تیم های حاضر در فضای کار اشتراکی دارای حضور منظم و برنامه ریزی شده، طبق تفاهم نامه های منعقده می باشند و با توجه به مرحله ای که استارتاپ در آن قرار دارد، خدمات مشاوره خاص مرکز فناوری های نوین مالی بانک بهره می برند.

فرایند استقرار مرکز توسعه فناوری های مالی بانک انصار برای متقاضیان استقرار به شکل ذیل می باشد :

                

                                                                                     

جهت دریافت فرم درخواست استقرار در فضای کار اشتراکی بانک انصار روی دکمه دانلود کلیک نمائید.