اطلاعات تماس

 

مرکز پاسخگویی:    021-26124327

نمابر:       021-26124096

کد پستی: 19575497

پست الکترونیکی:   Fintech@ansarbank.com

آدرس :  تهران، خیابان پاسداران شمالی - پایین تر از سه راه اقدسیه- نبش خیابان شهید رضایی ساختمان مرکزی بانک انصار - طبقه دوم 

آدرس مرکز رشد(فضای کار اشتراکی)فینتک انصار: اتوبان بعثت- بعثت شرق ورودی شهرک شهید بروجردی خیابان امام خمینی - خیابان شهید همت ساختمان بانک انصار طبقه اول مرکز فینتک بانک انصار


 

دسترسی با مترو و بی آر تی

اگر قصد رسیدن به مرکز فین تک بانک انصار را دارید می توانید خود را به خط یک مترو برسانید و به سمت ایستگاه کهریزک حرکت کرده و در ایستگاه ترمینال جنوب از قطار پیاده شوید. پس از خروج از ایستگاه، سوار اتوبوس های BRT خط 203  شده و پس از 8 ایستگاه در ایستگاه (همت) ابتدای شهرک شهید بروجردی پیاده شوید و در حدود 200 متر پیاده به مرکز فینتک انصار برسید.

از طریق ایستگاه مترو خط 6 به سمت حرم حضرت عبدالعظیم و یا خط 7 به سمت ورزشگاه تختی باید در ایستگاه 17شهریورپیاده شده و سوار اتوبوس BRT خط  108 ( پایانه خاوران - پایانه جنوب ( شده و پس از گذشت 2 ایستگاه در ایستگاه شهید بروجردی از اتوبوس پیاده شوید. حدود 425 متر از ایستگاه شهید بروجردی به سمت مقصد پیاده‌روی کنید.

همینطور می توانید با استفاده از مترو خط 6 به سمت مترو حضرت عبدالعظیم سوار شده و در ایستگاه کیانشهر پیاده شوید و با تاکسی خود را به شهرک شهید بروجردی برسانید، یا در ایستگاه ابتدای کیانشهر سوار اتوبوس BRT خط 203 ( پایانه جنوب - شهرک بروجردی ) شده و پس از گذشت 5 ایستگاه در ایستگاه همت از اتوبوس پیاده شوید.

دسترسی با خودروی شخصی

برای اینکه به مرکز فینتک انصار برسید، باید از بزرگراه های آزادگان یا امام علی استفاده کنید. از طریق بزرگراه آزادگان شرق- امام علی شمال و خروجی بعثت شرق و یا از طریق امام علی جنوب خروجی بعثت شرق وارد شوید و در اولین بریدگی ( ورودی شهرک بروجردی) از طریق خیابان امام خمینی و خیابان همت به ساختمان بانک انصار و مرکز فینتک و پارکینگ عمومی مقابل ساختمان برسید.

 

 

کانال اینستاگرام :   https://www.instagram.com/fintechcenter

کانال تلگرام :       https://t.me/fintechcenter